Velikonoční hledání vajíček

AVZO TSČ Čižice připravilo pro děti velikonoční hledání vajíček, které bude probíhat od neděle 4.dubna 2021 od 12.00 do pondělního večera 5. dubna.

Najdi vajíčko a vyhraj!

Velikonoční zajíček schoval 60 vajíček na 6 místech, která najdete na mapě.

MAPU A POČET ZBÝVAJÍCÍCH, ZATÍM NENALEZENÝCH VAJÍČEK NAJDETE ZDE:

http://hledaci-cizice.unas.cz/index.php

Každé místo vám zajíček navíc označil barevnými fáborky, tak se nebojte a vyražte. Pokud vajíčko najdete, načtěte, prosím, QR kód uvnitř, dáte tak ostatním vědět, kolik vajíček na daném místě ještě zbývá. To ostatně uvidíte i vy v tabulce pod mapkou.

Každý malý koledník si může odnést nejvýše 3 vajíčka. POZOR! Každé z jiného ze šesti míst! Prosíme o dodržení tohoto pravidla.

Malý koledník dostane za každé odevzdané vajíčko v hospodě U Bizona sladkou odměnu 🙂 Dospělý doprovod se na stejném místě může odměnit sám 🙂

1 komentář u „Velikonoční hledání vajíček

  1. Can I simply just say what a comfort to discover someone that truly understands what they’re talking about online. You actually know how to bring a problem to light and make it important. A lot more people really need to read this and understand this side of the story. I was surprised that you are not more popular given that you definitely have the gift.

Komentáře nejsou povoleny.